Aktuality

Štědrý den byl v chrudimské porodnici opravdu štědrý

25. prosince 2018

Ministr Brabec a kandidát na starostu Pilný otevřeli v Městském kině mimo jiné i téma deprivatizace vody

28. září 2018

Chrudimské hnutí ANO 2011 pozvalo občany ve čtvrtek 27. září v době od 17 do 20 hodin do Městského kina v ulici Svatopluka Čecha na setkání s místopředsedou vlády ČR a ministrem životního prostředí Richardem Brabcem a kandidátem na starostu města Františkem Pilným.

Hovořilo se mimo jiné o aktuálních tématech, například o možné deprivatizaci vody v Chrudimi, letošním katastrofálním suchu a chystaných opatřeních, stejně jako o protipovodňových opatřeních v České republice. Návštěvníci pokládali oběma politikům libovolné otázky, na které dostali odpovědi.

MUDr. David Kasal podporuje kandidáta na senátora Petra Nováka

10. září 2018

Poslanec MUDr. David Kasal se zúčastnil setkání občanů s nezávislým kandidátem s podporou hnutí ANO do Senátu Parlamentu České republiky a úspěšným rychlobruslařským trenérem Petrem Novákem v Chrudimi dne 10.9.2018.

KČT Chrudim – Orlické Hory – Mezivrší – Neratov – Zemská Brána – Klášterec – Pastviny

18. srpna 2018

Tomáškova a Novákova hudební Skuteč

15. dubna 2018

Poslanec MUDr. David Kasal se zúčastnil v neděli 15.4.2018 v kostele Nejsvětější Trojice v Chrasti 15. ročníku Tomáškova a Novákova hudebního festivalu Skuteč.

Setkání senátorů a poslanců za Pardubický kraj

5. února 2018

Poslanec MUDr. David Kasal se zúčastnil novoročního setkání senátorů a poslanců za Pardubický kraj s Radou Pardubického kraje, které se uskutečnilo v pondělí 5. února 2018 v 9:30 hodin v sále Jana Kašpara v budově KrÚ Pk Komenského nám.120 v Pardubicích.

Poděkování poslanci MUDr. Davidovi Kasalovi

28. října 2017

Dne 27. října 2017 naší společnost SOPRE CR o.p.s. navštívil poslanec Poslanecké sněmovny PČR pan MUDr. David Kasal. Pan Kasal se zajímal jak jsme připraveni na letošní Národní potravinovou sbírku, které se v uplynulých letech pravidelně v TESCO Chrudim účastnil. Pro letošní rok ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem Chrudimské CHARITY zajistíme dobrovolníky pro NPS, která se uskuteční 11. 11. 2017, na dvě místa a to TESCO Chrudim a BILLA Chrudim. Moje kolegyně Renata Secká jej seznámila, že společnost SOPRE CR o.p.s. uzavřela smlouvu s Potravinovou bankou PARDUBICE z. s.. Na základě této smlouvy jsme příjemce potravinové pomoci.

Zároveň jsme pana poslance informovali, že naše společnost je zařazena prostřednictví PB Pardubice zas. Do Programu FEAD na pomoc nemajetným. „Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám“ je operační program Ministerstva práce a sociálních věcí financovaný z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám (FEAD)

Touto cestou bych chtěl panu MUDr. Davidu Kasalovi srdečně poděkovat za jeho zájem o oblast sociální prevence a výdejního místa potravinové pomoci. Velký dík patří i za jeho finanční pomoc, která nám umožnila zakoupit chladírenskou skříň.

V případě, že máte zájem pomoci dobré věci dovolte mi, abych Vás pozval na NPS 2017 v Chrudimi. Zároveň hledáme i dobrovolníky, kteří by nám byli nápomocni při organizaci sbírky, která probíhá od 8,00 do 20,00hod.

Petr Krejčík, SOPRE CR o.p.s.

Chrudimský volební tým oslavuje vítězství

23. října 2017

V.ročník turnaje v PETANQUE O POHÁR MĚSTA SLATIŇANY A KLADRUBSKÉHO VRANÍKA

4. února 2017

4.2.2017 se ve Slatiňanech uskutečnil turnaj v PETANQUE. Pátého ročníku turnaje se zúčastnilo 58 trojic z ČR, Slovenska, Německa, Polska a byli zde i reprezentanti z Ruska a Francie. Záštitu nad turnajem převzali starosta města Slatiňany Ivan Jeník, poslanec PS PARLAMENTU ČR David Kasal a ministr pro lidská práva Jan Chvojka.

NOVELA ZÁKONA 95/2004 Sb. ANEB PRAVDA A MÝTY

24. ledna 2017